Семеро львів’ян візьмуть участь у Всесвітніх іграх – 2017

15:51 4 Січня 2017

Семеро львів’ян візьмуть участь у Всесвітніх іграх – 2017

Фото: dsmsu.gov.ua

Наказом Мінмолодьспорту України затверджено списики спортсменів, які готуються до участі в Х Всесвітніх Іграх 2017 року, які відбудуться з 20 до 30 липня 2017 року в м. Вроцлав (Польща).

Про це Leopolis.news розповіла заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

Загалом у цьому списику кандидатів на участь в цих представницьких змаганнях світового рівня в основному з неолімпійських видів спорту значиться 114 прізвищ провідних українських спортсменів в таких видах спорту: більярд, боулінг, воднолижний спорт, джиу-джитсу, карате, кікбоксинг WAKO, парашутний спорт, пауерліфтинг, підводний спорт, роликовий спорт, сквош, скелелазіння, спортивна акробатика, спортивне орієнтування, сумо, стрибки на батуті, таїландський бокс Муей Тай, художня гімнастика.

Львівщину у цьому списку представляють 7 спортсменів у трьох видах спорту:

Станіслав Горуна, карате

Станіслав Кукурудз, Владислав Кукурудз, Юрій Пуш, Тарас Яруш, спортивна акробатика (чоловіча четвірка)

Олександр Кратов, спортивне орієнтування

Надія Волинська, спортивне орієнтування.

Довідково.

Всесвітні ігри проводяться з метою популяризації та розвитку видів спорту, що не входять до програми ОЛіміпйських Ігор та проводяться раз на чотири роки після Ігор Олімпіад.

Ювілейні Х Всесвітні ігри відбудуться з 20 до 30 липня 2017 року в м. Вроцлав (Польща) під патронатом Міжнародного Олімпійського комітету. Програма Ігор відповідатиме формулі 30+, це означає, що до обов’язкової програми входить 30 видів спорту, а інші види можуть бути включені до демонстраційної програми за бажанням організаційного комітету.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин