Сесія Львівської облради розгляне рішення щодо зміни співголів у раді конкурсу мікропроектів

18:32 24 Січня 2017

Сесія Львівської облради розгляне рішення щодо зміни співголів у раді конкурсу мікропроектів

Фото:Корупція

Профільна комісія Львівської обласної ради ухвалила рішення про внесення змін до обласної Програми конкурсу мікропроектів.

Таке рішення члени комісії ухвалили під час засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської облради, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Рішення до порядку денного комісії з голосу вніс її голова Олег Домчак. Він пояснив, що є ініціатива голів шести фракцій у Львівській обласній раді, які вважають, що не лише перші заступники голів обласної ради та адміністрації, але й інші заступники, мають право бути співголовами у Конкурсній раді. За словами Олега Домчака, досі у положенні про Конкурсну раду було написано, головувати у раді можуть виключно перші заступники голів ради та адміністрації. Водночас керівники фракцій пропонують, щоб голови самі обирали, який із їхніх заступників буде співголовувати в Конкурсній раді обласного конкурсу мікропроектів. Керівник комісії наголосив, що співголів ради не обов’язково змінюватимуть відразу після того, як сесія ухвалить рішення.

Депутат від партії «УКРОП» Петро Жукровський попросив членів комісії підтримати це рішення, мотивуючи це тим, що співголова ради Парасковія Дворянин є членом партії «Самопоміч», яка «перегинає усі палки на піарі на Програмі мікропроектів».

«Зважаючи на те, що ця ситуація набирає резонансу, просимо вас підтримати рішення. Публічність і відкритість у конкурсі не пропаде, якщо ми змінимо співголову ради», – сказав Петро Жукровський.

Варто зазначити, що деякі депутати вважають ініціативу керівників фракцій спробою голови облради монополізувати конкурс мікропроектів, посилити вплив на тих, хто визначає переможців конкурсу.

В свою чергу депутат від партії «Самопоміч» Роман Кізима наголосив, що його політична сила вважає такі дії голів фракцій політичним переслідуванням та тиском.

Нагадаємо, на минулому тижні виник скандал із оприлюдненням на сайті облради проекту рішення, яким передбачено фактичне усунення першого заступника голови облради Парасковії Дворянин від співголовування у Конкурсній комісії обласного конкурсу мікропроектів.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин