Штаб Порошенка попросить ЦВК відкласти час дебатів на НСТУ на годину

15:55 17 Квітня 2019

Штаб Порошенка попросить ЦВК відкласти час дебатів на НСТУ на годину

Штаб кандидата в президенти Петра Порошенка попросить Центральну виборчу комісію перенести час дебатів на Національній суспільній телерадіокомпанії України 19 квітня з 20:00 на 21:00.

Про це повідомив радник Президента України Олег Медведєв під час брифінгу, передає УНН.

«Закон встановлює проміжок часу (для проведення дебатів – ред.) – з 19 до 22 години, в положенні ж ЦВК роз’яснено, що це 20:00, причому о 19:30 треба прибути для жеребкування. Тому закон дозволяє посунути час трохи на пізніше, і якщо перенести на 21, то ми, звичайно, встигнемо подебатувати і на «Суспільному», – зазначив Медведєв.

При цьому він додав, що під час дебатів на НСК «Олімпійський» чинний голова держави обов’язково запросить свого опонента Володимира Зеленського прийти на дебати в студію «Суспільного». За його словами, саме в студії вдасться уникнути тих елементів шоу, які неодмінно будуть під час дебатів на «Олімпійському».

Нагадаємо, раніше у штабі кандидата у президенти України Петра Порошенка, який наразі є чинним Главою держави, анонсували дебати Порошенка з його опонентом Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський» у п’ятницю, 19 квітня, о 19:00.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин