Смешко не підтримає Порошенка в другому турі

20:12 3 Квітня 2019

Смешко не підтримає Порошенка в другому турі

Фото: lb.ua

Екс-кандидат у президенти і екс-голова СБУ Ігор Смешко заявив, що він і його політсила «Сила і честь» не будуть підтримувати діючого президента Петра Порошенка у другому турі виборів.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, пише «Українська правда».

«Діючу політичну владу в особі Петра Порошенка ми не підтримували і не збираємося підтримувати і у другому турі виборів президента. Вважаємо, що Петро Порошенко, який не виправдав надії мільйонів українців і зганьбив ідеали Майдану, має піти в історію. На жаль, не героєм», – написав він.

«Щодо численних запитань «як ви тепер розпорядитеся своєю електоральною підтримкою?». Відповідаю: Україною і моїми Співвітчизниками, виборцями і потенційними прихильниками ніколи не торгував і торгувати не буду. Жодних посад в уряді не шукав і не шукаю, ніяких перемовин на ці теми ні з ким не веду», – додав Смешко.

Він також висловився щодо кандидата Володимира Зеленського.

«Відверто відповідаю: знаю лише талановитого актора Зеленського. Маю людську симпатію до його таланту. Політика, державника, фахівця в системних державних органах управління Зеленського не знаю. Тому ще раз нагадую старе добре англійське правило голосування при демократії: «На перших виборах голосуй серцем і розумом, а на вирішальному етапі виборів – по обставинах. За найменше зло проти вашої батьківщині і вашої сім’ї», – написав він.

Смешко також додав, що його партія буде йти на вибори у парламент.

«По-друге, майже один мільйон двісті тисяч виборців (більше 6% загального числа голосів), які проголосували за нашу програму – це реальна основа для першої політичної партії, заснованої на ідеології консервативної демократії, яка неодмінно увійде у Верховну Раду на наступних парламентських виборах», – написав він.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин