Сьогодні – ніч на Андрія: дівчата ворожать на судженого

15:16 12 Грудня 2018

Сьогодні – ніч на Андрія: дівчата ворожать на судженого

Фото: lediporta

Сьогодні – ніч на Андрія, яку вважають містичною і найкращою для ворожіння на любов та долю.

Ворожіння в ніч перед святом Андрія Первозванного, яке відзначають 13 грудня, – забава наших предків, що збереглася досі.

Здавна українці передавали традиції святкових ворожінь на судженого, на майбутнє, на удачу. Наші предки вважали ці обряди найправдивішими і надавали їм велике значення.

Апостола Андрія Первозванного особливо шанували молоді хлопці й дівчата. Вони вірили, що в день його пам’яті можна дізнатися про свою другу половинку й запросити у своє життя удачу.

Серед найпопулярніших гадань – ворожіння з чашками, на ім’я нареченого, на сон та на майбутнє сімейне життя.

Ворожіння на Андрія з чашками

Кількість чашок для цього гадання має бути така ж, як число людей, що ворожать. У чашки треба покласти монети, хліб, каблучку, сіль і цукор. Потім кожен учасник ворожіння повинен вибрати чашку, не дивлячись, і за її вмістом визначити своє майбутнє. Розтлумачити його просто: цукор – на радість, сіль – до лиха, монетки – до достатку, хліб означає добробут у родині, а обручка – швидке весілля.

Ворожіння на ім’я нареченого

Увечері вийдіть на вулицю і запитайте в першого зустрічного чоловіка, як його звати. У вашого судженого буде таке саме ім’я.

Ворожіння на сон

Найпростіший спосіб ворожіння – наворожити образ судженого уві сні. Для цього потрібно взяти гребінець і покласти його перед сном під подушку зі словами: «Суджений-ряджений, прийди і причеши мене».

Ворожіння на майбутнє сімейне життя

Аби дізнатися, що чекає на вас із майбутнім чоловіком, напишіть варіанти розвитку подій на клаптиках паперу. Наприклад, «розлучимося», «одружимося», «дитина» тощо. Загорніть усі папірці в носовичок коханого й покладіть під подушку. А вранці витягніть один папірець із заплющеними очима.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин