Сьогодні стартує збір коштів на випуск коміксу про пригоди львівських підлітків

14:13 20 Березня 2019

Сьогодні стартує збір коштів на випуск коміксу про пригоди львівських підлітків

Фото: biggggidea.com

20 березня на краудфандинговій платформі «Велика ідея» розпочинається збір коштів на випуск другої частини коміксу «Троє проти зла» про пригоди підлітків із Сихова.

Інформацію про це розміщено на сайті biggggidea.com.

«Робота над коміксом розпочалась у 2016 році, і за цей час була проведена успішна кампанія на Спільнокошті. Спільними зусилля ми зібрали необхідну суму на друк першої частини на 144 сторінки у кількості 2000 примірників», – йдеться в повідомленні.

Тепер автори коміксу хочуть надрукувати другу частину, котра вже майже готова. Це буде 177 сторінок якісного україномовного контенту.  Також вони планують перекласти «Троє проти зла» іншими мовами.

«З самого початку комікс задумувався як універсальна історія, зрозуміла для всіх, але з рідними нам елементами», – зазначають творці коміксу.

За сюжетом, історія починається на Сихові, спальному районі Львова. З нього походять головні герої: Антон, Орест і Ромко, якого викрадають демони. Друзям довелося стрибнути у телепорт, щоб знайти Ромка і повернутись назад додому. Паралельний світ по іншу сторону телепорту населений українськими казковими героями, українською міфологію і власною іронією.

Збір коштів триватиме понад місяць – до 28 квітня.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин