Сьогодні у Львові лунатимуть сирени: містян просять оцінити якість оповіщення

11:17 20 Березня 2019

Сьогодні у Львові лунатимуть сирени: містян просять оцінити якість оповіщення

Фото: ua.112.ua

Сьогодні, 20 березня, впродовж 5 хвилин – з 14:50 до 14:55 відбудеться навчальне оповіщення населення міста Львова та області за сигналами цивільного захисту з увімкненням електричних сирен та передачі інформації через засоби телебачення та радіомовлення.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«Звучання електричних сирен означає сигнал цивільного захисту «Увага всім». Почувши його, негайно увімкніть гучномовці дротового радіомовлення, налаштуйте ефірні радіоприймачі на частоту 103,3 МГц в ФМ-діапазоні, а телевізійні приймачі переключіть на ефірний канал аналогового телебачення «Перший Західний» (57) канал і на ефірний канал цифрового телебачення «UA:Львів», та прослухайте повідомлення департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації», – коментують в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

Для визначення рівня озвучення сигналами електричних сирен території міста Львова проведуть електронне опитування населення за посиланням. На підставі цього опитування вдосконалюватимуть систему оповіщення та поліпшать якість озвучення. Опитування триватиме з 15.00 20 березня до 24.00 25 березня.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин