Спокійні Різдвяні свята на Львівщині забезпечуватимуть 3000 поліцейських

12:33 6 Січня 2017

Спокійні Різдвяні свята на Львівщині забезпечуватимуть 3000 поліцейських

Фото: monolittour.lviv.ua

Заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області, полковник поліції Андрій Таран розповів, як правоохоронці підготувалися до забезпечення публічного порядку у Львові та в області в період Різдвяних свят.

Про це повідомили у відділ комунікації поліції Львівської області.

У період Різдвяних свят, 6 та 7 січня, у Львові та в області правоохоронці приділятимуть особливу увагу охороні публічного порядку поблизу храмів. Загалом до забезпечення правопорядку буде залучено близько трьох тисяч правоохоронців.

«На Львівщині налічують більше ніж дві тисячі церков та майже півтори тисячі релігійних громад. Плануючи роботу поліцейських, ми передбачили, що біля кожного храму, де відбуватимуться Богослужіння, буде принаймні один правоохоронець», – розповів Андрій Таран.

Загалом на Різдвяні свята публічний порядок у Львові та області забезпечуватимуть близько 3 тисяч правоохоронців. До завершення свят особовий склад поліції Львівщини працює у посиленому режимі.

«Сформовано спеціальні групи для оперативного реагування на можливі правопорушення, працюють додаткові слідчо-оперативні групи також створені мобільні вибухотехнічні групи, до складу яких увійшли експерти-вибухотехніки та кінологи», – зазначив Андрій Таран.

Поліцейські звертаються до мешканців Львова та області, а також гостей нашого міста з проханням дотримуватися правил поведінки у публічних місцях, не порушувати законодавство та бути ввічливими.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин