Стало відомо, скільки осіб цьогоріч складатимуть ЗНО

18:46 18 Квітня 2019

Стало відомо, скільки осіб цьогоріч складатимуть ЗНО

Фото: ukranews.com

Зовнішнє незалежне оцінювання цього року складатимуть 355 тис. осіб з 11 навчальних предметів.

Як повідомляє «Урядовий портал», основна сесія ЗНО відбудеться 21 травня – 13 червня.

Про це йшлося на нараді щодо підготовки до ЗНО, в якій узяли участь представники Українського центру оцінювання якості освіти, Державної служби якості освіти, Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства фінансів, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Міністерства інфраструктури.

Учасники наради обговорили підготовку до проведення ЗНО, зокрема організацію посиленої охорони приміщень центрів оцінювання якості освіти та пунктів проведення тестувань, безпечне підвезення учнів до пунктів проведення ЗНО, організацію роботи медпрацівників у місцях тестування, забезпечення належного фінансування проведення ЗНО.

Також обговорили підготовку до проведення вступних випробувань із використанням організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО та незалежного тестування професійних компетентностей у процесі сертифікації педагогічних працівників. За результатами наради складено протокол доручень Кабінету міністрів щодо забезпечення охорони, безпеки, чергування усіх служб та оплати праці педагогів.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин