Суд призупинив конкурс на посаду керівника ДМС за позовом нардепа Антонищака

15:49 18 Квітня 2019

Суд призупинив конкурс на посаду керівника ДМС за позовом нардепа Антонищака

Фото: vch-uman.in.ua

Окружний адміністративний суд Києва за позовом народного депутата з фракції «Блок Петра Порошенко» Андрія Антонищака призупинив конкурс із відбору голови Державної митної служби.

Про це повідомила прес-служба суду.

«Окружний адміністративний суд міста Києва розглянув заяву про забезпечення позову народного депутата Андрія Антонищака про зупинення дії розпорядження уряду про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади голови Державної митної служби. 17 квітня судом прийнято – задовольнити відповідну заяву про забезпечення позову зупинити дію розпорядження Кабінету міністрів України», – йдеться в повідомленні.

Окрім того, суд заборонив Комісії з питань вищого корпусу державної служби проводити цей конкурсний відбір. У прес-службі пояснили, що, ухвалюючи рішення про задоволення заяви парламентарія, суд керувався тим, що «невжиття таких заходів, очевидно, може призвести до того, що захист прав, свобод та інтересів заявника, на захист яких подається адміністративний позов, стане неможливою, або для їх відновлення необхідно буде докласти значних зусиль та витрат».

Також суд врахував норми закону, на які посилався заявник, які, на його думку, були порушені при прийнятті та виконанні вищезгаданого розпорядження уряду про оголошення конкурсу.

Нагадаємо, у серпні 2018 року під час проведення акції протесту в адмінбудівлі «Львівської митниці» активісти натрапили на депутата Андрія Антонищака.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин