Суд виніс іще одне рішення на користь Коломойського щодо «Приватбанку»

16:31 19 Квітня 2019

Суд виніс іще одне рішення на користь Коломойського щодо «Приватбанку»

Суд повністю задовольнив позов підконтрольної колишньому акціонеру «Приватбанку» Ігорю Коломойському кіпрської компанії Triantal Investments Ltd щодо процедури примусової конвертації акцій у капітал банку при націоналізації.

Як повідомляє прес-служба Національного банку України, відповідне рішення Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив 18 квітня.

Зокрема, задоволено вимоги позивача в частині скасування рішення НБУ, яким визначено перелік пов’язаних з «Приватбанком» фізичних і юридичних осіб. У НБУ зазначили, що саме це рішення Нацбанку є одним з основних у процесі виведення в грудні 2016 року неплатоспроможного «Приватбанку» з ринку за участю держави.

Регулятор нагадав, що під час цього процесу було проведено процедуру «bail-in», що полягає в обміні коштів пов’язаних з банком осіб на акції банку з подальшим продажем Міністерству фінансів.

«Рішення суду поки не вступило в законну силу і, безумовно, найближчим часом буде оскаржене нами в апеляційному порядку», – підкреслив начальник управління претензійно-позовної роботи Юридичного департаменту НБУ Віктор Григорчук.

Фото:

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин