Суд за позовом невістки мера Бродів до атовця відклали

15:55 18 Січня 2017

Суд за позовом невістки мера Бродів до атовця відклали

Суд за позовом невістки міського голови міста Броди Роксолани Белей до учасника АТО у 2015 р. у складі батальйону «Січ», журналіста Михайла Галущака про спростування інформації викладеної у соціальній мережі «Facebook» перенесли на 22 лютого, 15:00.

Про це Leopolis.news повідомив Михайло Галущак.

За його словами, позивач уже вдруге не з’явився.

«Нащо тоді була ця позовна заява?», – дивується Михайло Галущак

Нагадаємо, що у вигляді компенсації пані Белей просить стягнути 30 тис грн. Дискусія у соціальній мережі йшла про проект рішення Бродівської міської ради «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки в м.Броди по вул.Залізничній, 40», який був прийнятий 14.07.2016.

Михайло Галущак зазначив, що не зрозуміло, чому відповідачем у справі є і бродівчанин Роман Яремович, який просто перепостив повідомлення. «Треба було подати до суду і на тих інших п’ятдесят людей, які перепостили мій допис, – продовжив журналіст. – Чи це все через приписку Романа Яремовича у Бродах, інакше – суд розглядав би заяву за моїм місцем проживання чи у Львові, де зареєстроване одне із львівських ЗМІ, яке також є відповідачем у цій справі. Чи комусь вигідно, щоб цю справу розглядав саме Бродівський суд?».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин