Суд заборонив використовувати Броницьке сміттєзвалище на Дрогобиччині

17:34 25 Квітня 2019

Суд заборонив використовувати Броницьке сміттєзвалище на Дрогобиччині

Фото: testportal.gov.ua

Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним використання полігону ТПВ у с. Брониці Дрогобицького району та зобов’язав провести його рекультивацію.

Про це повідомили в Держекоінспекції у Львівській області 25 квітня.

Львівський окружний адміністративний суд розглянув справу до департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради.

«Рішенням суду позовні вимоги задоволено. Дії департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради щодо експлуатації полігону твердих побутових відходів (сміттєзвалище), що знаходиться у с. Брониці визнано протиправними та зобов’язано утриматися від вчинення дій, пов’язаних із експлуатацією, та здійснити рекультивацію даного полігону твердих побутових відходів», – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, у жовтні 2018 року Львівський окружний адміністративний суд задовольнив позов Дрогобицької міської ради до Броницької сільської ради, визнавши незаконним і скасувавши рішення Броницької сільської ради «Про заборону приймання твердих побутових відходів на Дрогобицький міський полігон твердих побутових відходів».

Нагадаємо, з лютого 2018 року у Дрогобичі виникли проблеми з вивезенням сміття, оскільки полігон у селі Брониця, куди раніше вивозили відходи, заблокували місцеві мешканці. На рекультивацію Броницького сміттєзвалища на Дрогобиччині потрібно 20 млн грн.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин