Судитимуть львів’янина, який за 6 років привласнив понад 1,3 млн грн підприємства

17:48 19 Квітня 2019

Судитимуть львів’янина, який за 6 років привласнив понад 1,3 млн грн підприємства

Фото: rpr.org.ua

Керівник підрозділу львівського підприємства підробляв документи щодо двох працівників, а гроші, які їм виплачували, привласнював.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

47-річного львів’янина обвинувачують у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, а також у складанні завідомо неправдивих офіційних документів.

«Начальник відділу одного із львівських підприємств, зловживаючи своїм службовим становищем, з січня 2012 року до червня 2018 року, вносив в офіційні документи завідомо неправдиву інформацію щодо фактичного перебування на роботі двох працівників та виконання ними трудових обов’язків. Посадовець фальсифікував табелі обліку робочого часу, звіти про використання коштів, накази на відрядження, заяви на відпустки та інші документи первинного бухгалтерського обліку», – йдеться в повідомленні.

На підставі підроблених документів цим працівникам безпідставно нараховували заробітну плату, відшкодували витрати на відрядження та здійснювали інші грошові виплати, які фігурант справи привласнював. Загалом йому вдалося заволодіти коштами товариства на загальну суму понад 1,3 млн грн.

За вчинене чоловіка судитиме Сихівський районний суд м. Львова.  За скоєне йому загрожує ув’язнення на строк від 7 до 12 років, трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, а також конфіскацію майна.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин