Синютка – про прес для сміття в Рясному: Ви просто взяли і встановили

18:08 6 Березня 2017

Синютка – про прес для сміття в Рясному: Ви просто взяли і встановили

Фото: econews

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка вважає, що прес для твердих побутових відходів на вулиці Шевченка, 327-г, у мікрорайоні Рясне встановлено без належних погоджень та дозволів.

Про це Олег Синютка сказав під час засідання обласної комісії ТЕБ і НС із розгляду ситуації щодо проведення робіт на ЛКП «Збиранка» у відповідь на репліку керівника департаменту ЖКГ про блокування роботи преса невідомими особами, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Директор департаменту житлово-комунального господарства Львівської міської ради Сергій Бабак наголосив, що в місті виникла дивна ситуація, коли є можливість у кілька разів зменшувати об’єми сміття для вивезення, однак невідомі особи не впускають комунальників на їхнє місце роботи.

У відповідь на цю репліку Олег Синютка сказав: «Ви краще не піднімайте це питання. Бо те, що ви встановили на вул. Шевченка, не має жодних погоджень, не має ніякої проектної документації, погодження інспекції Держбудконтролю. Ви собі взяли і поставили посеред міста прес. А перед тим, як взяти і поставити, треба погодити це», – сказав Олег Синютка.

Сергій Бабак зазначив, що, відповідно до попередніх даних, закон не передбачає якихось погоджень для встановлення преса.

Нагадаємо, у Львові не працює жоден із цехів для пресування сміття, які, відповідно до ухвали міської ради, мали облаштувати в кожному районі.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин