Синютка та Садовий по-різному трактують рішення комісії щодо вивезення сміття

13:59 25 Січня 2017

Синютка та Садовий по-різному трактують рішення комісії щодо вивезення сміття

Фото: Львівський портал

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та міський голова Львова Андрій Садовий по-різному трактують рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо вивезення сміття зі Львова.

Свої коментарі щодо цього рішення представники влади озвучили після засідання комісії сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Як відомо, комісія ухвалила низку рішень, завдяки яким протягом тижня з переповнених майданчиків у Львові, ймовірно, вдасться вивезти побутові відходи.

Олег Синютка сказав, що сьогодні на засіданні з’ясувалося, що влада Львова не зверталася до органів місцевої влади на Львівщині з проханням про прийом твердих побутових відходів. Також голова ЛОДА наголосив, що рішення передбачає очищення міста від сміття, яке накопичилося. Далі процес вивезення сміття повинно організувати керівництво Львова.

«До компетенції комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій належить виключно унеможливлення виникнення будь-яких речей, пов’язаних з надзвичайними ситуаціями та епідеміями. Тому ми сьогодні на комісії говорили про одноразове очищення Львова. Всі інші речі – це господарська діяльність влади Львова, яку вона повинна забезпечити. Якщо вона цього не зможе зробити, ми змушені будемо зібратися ще раз і запропонувати міській владі передати поводження з ТПВ на інший рівень», – сказав Олег Синютка.

Водночас Андрій Садовий сказав, що вже сьогодні до кінця дня повідомить про результати, яких досягли внаслідок ухвалення рішення комісії. Також міський голова наголосив, що рішення комісії передбачає вивезення сміття зі Львова протягом тривалого періоду.

Відповідаючи на запитання про те, чи йдеться про одноразовий вивіз сміття, Андрій Садовий сказав: «Який одноразовий?! Йдеться про щоденний вивіз відходів зі Львова. Полігон «Збиранка» за зверненням прокуратури закрили. Тобто один державний орган звернувся до суду, суд закрив полігон, і тепер у нас є щоденна проблема. Кожного дня виникає проблема: треба вивезти 600 тонн відходів. Якщо державні органи влади ухвалили таке рішення, то мають знати, який має бути наступний варіант. Будь ласка, допоможіть! У нас немає варіантів».

Нагадаємо, через переповнені сміттєві майданчики у Львові під час потепління може спалахнути низка інфекцій.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин