Цехи з пресування сміття у Львові працюють, порушуючи екологічні норми – Гречаник

14:27 25 Січня 2017

Цехи з пресування сміття у Львові працюють, порушуючи екологічні норми – Гречаник

Фото: econews

Цехи з пресування сміття, які рішенням сесії Львівської  міської ради створили в п’яти районах Львова, працюють без дотримання екологічних вимог.

Про це заявив директор департаменту екології Львівської обласної державної адміністрації Руслан Гречаник під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Руслан Гречаник пояснив, що станції, де збирають сміття у великих об’ємах, повинні бути накриті. Також на них мають бути резервуари для збору інфільтратів. Жодної з цих вимог при облаштуванні цехів у Львові, за словами чиновника, не було дотримано.

Нагадаємо, 19 січня під вигуки «Ганьба!» депутати Львівської міської ради ухвалили рішення «Про критичну ситуацію, яка склалася на адміністративній території Львівської міської ради у зв’язку з неможливістю вивезення твердих побутових відходів».

Ухвала передбачає облаштування місць для організації тимчасових майданчиків для перевантаження та брикетування твердих побутових відходів у п’яти районах Львова.

Леся БУРБАН, Leopolis.news 

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин