Центр нічного перебування бездомних працюватиме і на різдвяні свята

17:36 4 Січня 2017

Центр нічного перебування бездомних працюватиме і на різдвяні свята

Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян, що на вул. Кирилівській, 3а, на період різдвяних свят працюватиме у звичному режимі.

Відтак, потребуючі можуть звертатись у пункт денного обігріву і у відділення нічного перебування безпритульних, повідомляє прес-служба ЛМР.

Як розповів директор Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян Олександр Бородін, вдень у Центрі на ІІ поверсі діє пункт денного обігріву, куди усі, хто цього потребує, можуть прийти погрітися і попити гарячого чаю. Він працює з 08:00 до 20:00 год. Відділення нічного перебування, в якому особи можуть переночувати, отримати теплий одяг, санітарно-гігієнічні послуги, а також першу медичну допомогу, працює при Центрі щоденно, з 20:00 до 08:00. У такому ж режимі Центр працюватиме на період hіздвяних свят.

Водночас, небайдужих мешканців просять допомогти: хто має змогу, може приносити у Центр теплий одяг і взуття середніх розмірів, особливо – чоловіче, адже цих речей не вистачає для потребуючих.

Також працюють (при температурі повітря -5)  пункти денного обігріву – на вул. Тихій, 5 (приміщення ЛКП «Княже місто») та на вул. Личаківській, 56 (у приміщенні регіонального Центру соціальної адаптації). Але вони працюють лише у будні дні.

Як повідомляли, на Львівщині на різдвяні свята прогнозують морози до -30.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин