Цього року на Львівщині профінансують лише третину від зареєстрованих екологічних заходів  

20:04 17 Січня 2017

Цього року на Львівщині профінансують лише третину від зареєстрованих екологічних заходів  

Фото: Haiku Deck

Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації цього року отримав запитів на фінансування природоохоронних заходів у сумі 300 млн грн.

Про це розповів директор департаменту екології Руслан Гречаник під час засідання постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації  сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Руслан Гречаник зазначив, що фінансувати потрібно усі заходи, однак для розподілу цього року очікують отримати лише 100 млн грн, тож доведеться обирати пріоритетні заходи.

Голова профільної комісії Андрій Білоус розповів, що пріоритетними цього року, як і торік, будуть придбання сміттєвозів та контейнерів для відходів, реконструкція та будівництво очисних споруд, руслорегулювальні роботи та захист від підтоплень. Цього року до пріоритетів додадуть також лісозбереження та лісовідновлення.

За словами Андрія Білоуса, перш за все фінансуватимуть проекти, які вже на завершальній або близькій до завершення стадії будівництва чи впровадження.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин