Цьогоріч на Львівщині висадили понад 730 га лісу

17:21 10 Квітня 2019

Цьогоріч на Львівщині висадили понад 730 га лісу

Фото: infomist.ck.ua

За станом на 9 квітня на Львівщині вже посаджено 732,7 га (96%) лісових культур. Також проведено доповнення лісових культур на площі 670 га при завданні 1133 га.

Про це повідомляє Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Залишилось провести лісовідновлення ще у лісогосподарських підприємствах гірської частини області (ДП «Боринське ЛГ», ДП «Сколівське ЛГ», ДП «Славське ЛГ», ДП «Турківське ЛГ»), де довгий період часу лежав сніговий покрив. Лісогосподарськими підприємствами також завершуються роботи з весняного посіву лісового насіння в розсадниках. На даний час засіяно 11,71 га площі посівних відділень.

Активно проходить на Львівщині Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», до якої вже долучились 3240 чол., серед яких більше 1600 чол. – шкільна та студентська молодь та близько 500 представників громадськості. Спільними зусиллями лісівників та учасників Акції створено 92,8 га лісів. У рамках Акції 06 квітня, за ініціативи громадської організації «Добро дій» та за підтримки Львівського ОУЛМГ і державних лісогосподарських підприємств, пройшов наймасштабніший захід області – встановлено національний рекорд за найбільшу кількість саджанців дерев висаджених за 8 годин.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин