ЦВК збільшила ще на 720 тис. грн кошторис своїх видатків на вибори

20:05 19 Березня 2019

ЦВК збільшила ще на 720 тис. грн кошторис своїх видатків на вибори

Центральна виборча комісія збільшила на 720 тис. грн кошторис видатків комісії на підготовку та проведення виборів Президента 31 березня для потреб закордонного виборчого округу.

Таке рішення ухвалено на засіданні ЦВК у вівторок, повідомляє «Укрінформ».

Згідно з цим рішенням Центрвиборчком вніс зміни до кошторису своїх видатків на підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня, збільшивши видатки на 720 тис. гривень за рахунок зменшення резерву коштів на таку ж суму.

Відповідні зміни було внесено і до Розподілу коштів Державного бюджету України, виділених на президентські вибори.

У ЦВК це рішення пояснили тим, що надійшло звернення від Міністерства закордонних справ щодо додаткової потреби у коштах, викликаної необхідністю додаткового придбання конвертів та розсилки запрошень виборцям засобами міжнародного поштового зв’язку.

Така потреба у міжнародному поштовому зв’язку пов’язана із віднесенням виборців з Російської Федерації до Фінляндії, Грузії та Казахстану, а також збільшенням виборців закордонних виборчих дільниць Республіки Польща.

Як повідомлялося, 31 грудня 2018 року в Україні стартувала кампанія чергових виборів Президента, призначених на 31 березня 2019 року. ЦВК 8 лютого завершила процес реєстрації на посаду глави держави – усього було зареєстровано 44 кандидати. Пізніше п’ять кандидатів відмовилися від балотування.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин