Туристичні можливості Львівщини презентували на міжнародній виставці у Баку

12:50 8 Квітня 2019

Туристичні можливості Львівщини презентували на міжнародній виставці у Баку

Фото: соціальні мережі

В межах ділової програми 18-ї Азербайджанської Міжнародної Виставки «Туризм і Подорожі» AITF 2019 в Баку відбулась презентація туристичних та курортних пропозицій Львівщини для компаній туристичного бізнес-середовища Азербайджану та представників Торгового дому України в Азербайджані.

Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

Делегація із Львівщини презентувала основні програми медичного туризму, який користується популярністю серед азербайджанських туристів.

«Відтак, вдалось налагодити контакти для подальшої співпраці з понад 120 туристичними компаніями, які зацікавлені санаторно-курортними комплексами та організації туристичних груп для оздоровлення на Львівщині. В результаті зустрічей домовились про співробітництво, організацію ознайомчих турів та участь представників азербайджанських туристичних компаній у Форумі медичного туризму, що відбудеться вже у червні цього року на Львівщині», –  розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

Під час зустрічі, організованої Посольством України в Республіці Азербайджан та Торговим домом України,  для азербайджанських туристичних компаній провели  також гастропрезентацію Львівської області з локальних продуктів – сирів молочної ферми «Мукко» та наливок ресторації авторських наливок «Підпільний Кіндрат».

Участь у виставці відбувається за партнерської підтримки представництва авіаліній «Turkish Airlines» у Львові, готелю-замку «Вежа Ведмежа» та готелю «Taurus Hotel City».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин