Тимошенко дала пораду майбутньому Президенту

18:25 11 Квітня 2019

Тимошенко дала пораду майбутньому Президенту

Фото: ba.org.ua

Лідерка ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко радить новій команді, яка може прийти до влади за підсумками виборів Президента, провести аудит майна й коштів, виведених з державної власності за минулі роки.

Про це вона сказала сьогодні на 12-му Київському безпековому форумі, повідомляє прес-служба політичної сили, повідомляє «Українська правда», посилаючись на «Інтерфакс-Україна».

«Я вірю в те, що якщо президент зміниться, а це так виглядає, то ніхто не залишиться без відповідальності… І тому я раджу новому президенту розібратися з кожною молекулою і атомом, які в України забрали за п’ять років», – заявила Тимошенко.

Вона наголосила, що «із задоволенням допоможе» в проведенні такого аудиту, «тому що знає ці місця, ці клондайки, як ніхто».

«Якщо тільки ця влада буде передана мирно. А (якщо) по договорняку ніхто ні за що не відповідатиме, і ніхто нічого не відкриє суспільству, і не притягнуть до кримінальної відповідальності – це буде означати початок кінця вже нової влади», – висловила думку Тимошенко.

Політик підкреслила, що не підтримує жодного кандидата на посаду Президента України, які пройшли до другого туру виборів.

«На жаль, ніхто з кандидатів, які вийшли до другого туру, не зможуть протистояти тим викликам, проблемам, які зараз є перед Україною… Наша команда не підтримує жодного кандидата, люди сьогодні повинні визначитися так, як їм підказує серце», – сказала вона журналістам у кулуарах форуму.

Говорячи про перспективи об’єднання, Тимошенко пояснила: «Про які об’єднаннях може йти мова? Ми не об’єднуємося з особами – новими чи старими, з прізвищами. Наша робота навколо того, щоб був реалізований новий курс України, а це означає повну перебудову нашого життя на користь кожного, хто живе на нашій рідній землі. Навколо цього ми готові вести дискусії».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин