Тимошенко до Зеленського: Не треба нищити честь і гордість президентського статусу

14:07 12 Квітня 2019

Тимошенко до Зеленського: Не треба нищити честь і гордість президентського статусу

Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко засудила хамство кандидата у президенти Володимира Зеленського стосовно Президента України Петра Порошенка в ефірі на «1+1».

Учорашню розмову Порошенка і Зеленського вона прокоментувала так:

«Нічний ефір на 1+1. Мене важко запідозрити в симпатіях до когось з двох кандидатів, але це саме той випадок, коли я повинна висловитись.

Розумієте, в чому справа… Якою б запеклою та безжальною не була політична боротьба, потрібно пам’ятати про певні моральні «маркери», за які не можна заступати.

Я побачила руйнацію статусу посади Президента. Я побачила приниження Української Держави. Я думаю, так само як і я, мільйони українців це бачити не хотіли».

«Хочу звернутися до Володимира Зеленського. Якщо ви мрієте обійняти цю посаду, бережіть гідність і честь цієї посади. Не треба навколо неї влаштовувати бої. І не треба, борючись за право стати президентом, нищити честь і гордість президентського статусу», – зазначила Тимошенко.

Нагадаємо, 11 квітня Президент України Петро Порошенко приїхав на ефір програми «Право на владу» несподівано, без попередньої домовленості, що дуже обурило керівництво телеканалу. Кандидат у президенти Володимир Зеленський, якого не було у студії, у телефонній розмові по-хамськи спілкувався із президентом і кинув слухавку.

Генеральний директор групи «1+1 media» Олександр Ткаченко заявив, що телеканал подасть у суд на Президента Петра Порошенка  після того, як він «ганебно увірвався в ефір приватної кампанії, користуючись статусом глави держави».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин