Тимошенко: Як би не завершилася президентська кампанія, нічого миттєво не зміниться

11:16 12 Квітня 2019

Тимошенко: Як би не завершилася президентська кампанія, нічого миттєво не зміниться

Фото: ba.org.ua

Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що вона та її команда готові, «засукавши рукава, відповідально працювати заради майбутнього України та щастя її людей», хто б не переміг на президентських виборах.

Про це вона заявила під час 12 Київського безпекового форуму «Невтомна хвиля: Стратегічний вибір України та Заходу», повідомляє прес-служба політичної сили.

За словами Тимошенко, нині держава постала перед вибором: чи збережеться статус-кво кланово-олігархічного консенсусу, корупції, неефективності інституцій, чи ми зможемо все це поміняти, чи зможе політичне перезавантаження зробити українців щасливими, чи буде в державі справедливість.

Як би не завершилась президентська кампанія, нічого миттєво не зміниться, переконана голова партії. Саме тому, наголосила вона, завдання всіх відповідальних державних діячів країни та друзів України – допомогти здійснити всеосяжні зміни.

«Ми не маємо допустити, щоб залишився статус-кво корупційних змов. Ми всі мусимо довести, що це можливо змінити. Я і моя команда служитимемо цьому так, як тільки можемо. Для нас – це служіння Україні», – запевнила Юлія Тимошенко.

За її словами, для виконання цієї роботи було створено фундаментальний документ –  Новий курс, над стратегією розвитку держави працювали сотні фахівців, які мають знання та досвід у різних галузях.

«Цей документ був зроблений не під вибори, а для України. Якщо ми відповідальні політики, ми зобов’язані всі пропозиції, які ми маємо, зібрати та зробити Україну щасливою. Я в цьому бачу покликання нашої команди», – наголосила лідер «Батьківщини».

Окрім того, зауважила Юлія Тимошенко, майбутнє нашої держави залежатиме і від виконання країнами-гарантами Будапештського меморандуму міжнародних зобов’язань, взятих перед Україною в обмін на її відмову від ядерного потенціалу. На її думку, зміна президента – це вікно великих можливостей, щоб посилити переговорні процеси, зауважила вона.

«Питання України має бути поставлено в контексті світового прагнення до демілітаризації. Я вважаю, що без мирної цілісної України не може бути мирної та цілісної  Європи», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин