У четвер відкриють Піскову після ремонту (ФОТО)

18:19 27 Березня 2019

У четвер відкриють Піскову після ремонту (ФОТО)

Завершено ремонт вул. Піскової: від завтра вулицю відкриють для проїзду транспорту.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Капітальний ремонт вул. Піскової (на ділянці від вул. Лісної до вул. І. Крип’якевича), який розпочався влітку 2018 року, проводився згідно з розробленим проектом ЛКП «Інститут просторового розвитку». Проект пройшов опрацювання і обговорення. Відповідно до проекту, спочатку підрядна організація на замовлення ЛМКП «Львівводоканал» провела заміну каналізації та водопроводу. Тоді інша підрядна організація на замовлення Личаківської районної адміністрації провела роботи з облаштування дорожнього покриття. Дорогу повністю вистелено бруківкою, та облаштовано кишені для заїзду машин. Також зрізали кілька дерев, які були самосівами. На їх місці висаджено нові дерева. Вартість ремонту вулиці більше 10 млн. грн (заміна інженерних мереж і облаштування дорожнього покриття).

На вул. Пісковій була об’єктивна потреба заміни мереж. Адже колекторам, які тут прокладені, було вже більше ніж 100 років. Тому, тут першочергово було проведено роботи по заміні водопровідних і каналізаційних мереж, щоб не було аварійних ситуацій і мережі належним чином функціонували. Опісля розпочалися роботи з облаштування дорожнього полотна і благоустрій.

Як повідомляли у ЛМКП «Львівводоканал», реконструкція водопровідних і каналізаційних мереж на вул. Пісковій (на ділянці від вул. Лісна до вул. І. Крип’якевича), розпочалася влітку 2018 року. Підрядна організація ТзОВ «ГрандЗахід», на замовлення підприємства проклала 300 погонних метрів водопроводу діаметром 160 мм, замінила каналізаційний колектор діаметром 500 мм, будинкові водопровідні вводи, каналізаційні випуски, приєднання водостічних ринв та дощоприймачів. Вартість реконструкції мереж на вул. Пісковій становила 5 млн. 679 тис. грн.

«Опісля, з жовтня 2018 року вже інша підрядна організація, на замовлення Личаківської районної адміністрації, розпочала роботи з облаштування дорожнього полотна і хідників. Під час ремонтних робіт було облаштовано 1178 м2 тротуару, 1537 м2 дорожнього покриття та облаштовано парковки площею 89 м2. Також виконано роботи з благоустрою і озеленення. Вартість цих робіт становить 5 млн. 690 тис. грн.

Отож усі роботи звершено. Завтра вулицю повністю відкриваємо для проїзду транспорту”, — розповіла Оксана Пригода, заступник голова Личаківської районної адміністрації з житлово-комунального господарства.

Як повідомив директор ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олег Шмід, на житловій вулиці замість колотого каменю покладено бруківку. Її встелено діагонально, що знизить рівень шуму і вібрацій. Щоб запобігти проблемі з роз”їздом зустрічних машин, яка є на вулиці Лисенка, паркувальні лоти наполовину заходять в міждеревний простір. Тротуари на вулиці неперервні, в бічні вулички і подвір’я автівки заїжджатимуть через пандус. А щоб не перешкоджати пішоходам, деякі знаки встановлені на вигнутих опорах.

«Ремонт вул. Піскової — це черговий проект нашого „Інституту просторового розвитку“. Завдяки проведеним роботам, вулиця Піскова стала вулицею здорової людини. Замість старих зрізаних аварійних дерев висаджено 3 кулясті клени і одна яблуня. Про інші насадження на травниках обіцяли подбати і піклуватися мешканці», — додав Олег Шмід.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин