У Чистий четвер у Львові боролись з наркорекламою (ФОТО)

11:12 26 Квітня 2019

У Чистий четвер у Львові боролись з наркорекламою (ФОТО)

Вчора, 25 квітня, громадська організація «Молодіжний Націоналістичний Конгрес-Львів» спільно з патрульною поліцією у Львівській області у рамках громадської кампанії «Стоп наркотик» комунальними службами та небайдужими львів’янами  зафарбовували відкриту рекламу наркотиків на фасадах львівських будинків.

Про це інформує прес-центр громадської кампанії «Стоп наркотик».

50 учасників, серед яких 5 громадських організацій, 3 години, 30 літрів фарби та понад 500 зафарбованих написів — такі вражаючі цифри заходу. Свою увагу учасники зосередили на Франківському та Залізничному районах, оскільки саме там виявлено найбільше забороненої реклами.

Громадська кампанія «Стоп наркотик» триває вже понад рік. За цей час зафарбували понад 2000 написів, заблокували біля 50 груп в телеграмі, майже щодня вдається виявити та затримати «закладчиків» чи «кладошукачів».

«Протягом року роботи нам вдалось налагодити роботу як з  комунальними службами, так і з львів’янами. “Стоп наркотик” та Drug Hunters Lviv – це хороший приклад якісної співпраці громадських організацій, поліції та громади Львова, які спільно поборюють злочинність у Львові», – розповідає керівник ГО МНК-Львів Данило Шепінько.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин