У Добротворі відкрили відреставрований за понад 5 млн грн басейн (ФОТО)

18:08 25 Березня 2019

У Добротворі відкрили відреставрований за понад 5 млн грн басейн (ФОТО)

Фото: ЛОДА

Сьогодні, 25 березня, у Добротвірській ЗОШ І-ІІІ ступенів в смт Добротвір Кам’янка-Бузького району Львівської області, відкрили басейн. Реконструкцію з добудовою критого басейну розпочали у 2017 році.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

«Сьогодні ми відкриваємо об’єкт, де учні зможуть всесторонньо розвиватись, навчаючись плаванню тут в чудовому осередку знань. Упродовж останніх років в межах Львівської області нам вдалось багато чого зробити, починаючи від тисяч кілометрів доріг і закінчуючи багатьма об’єктами соціальної інфраструктури частина з яких починала будуватися ще 20-30 років тому. Починаючи з 2015 року і до сьогодні майже 30 різноманітних об’єків освіти були введені в експлуатацію. Ми сьогодні маємо вибір і повинен кожен для себе зрозуміти чи хочемо ми будувати дороги, школи, садочки, вчити дітей української мови. Ми маємо можливість молитися в українській церкві  і від нас залежить якої буде наша Україна. І ті діти, які сьогодні тут навчаються мають мати чітке усвідомлення того, що про них турбуються батьки, вчителі і для них ми зберігаємо і будуємо цю Україну. Саме вони повинні залишитися тут і продовжувати ту справу, яку почали ми разом з вами. Я впевнений, що на цьому об’єкті спортивної інфраструктури  виховуватимуться майбутні чемпіони з плавання», – зазначив у вітальному слові перший заступник голова Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Відтак, підрядна організація провела роботи із водопониження підвальних приміщень, повну заміну обладнання, реконструкцію залу басейну, капітальний ремонт душових, вбиралень та технічних приміщень.

Вартість проведених робіт – 5268,4 тис. грн. З них кошти  ДФРР – 3654,3 тис грн, обласний бюджет розвитку – 1246,2 тис. грн.

Додамо, що в Добротвірській ЗОШ І-ІІІ ступенів навчається майже 800 учнів.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин