У Дрогобичі мають намір встановити колядковий рекорд

09:59 4 Січня 2017

У Дрогобичі мають намір встановити колядковий рекорд

Фото: arts.in.ua

Ініціативна група молоді вирішила встановити в Дрогобичі 8 січня рекорд України з масового виконання коляди, повідомили організатори події.

О 14:00 вони запрошують усіх охочих зібратися на центральній площі Дрогобича біля головної ялинки та спільно заколядувати. Фіксувати рекорд мають представники Національного реєстру рекордів України, а висвітлюватимуть цю подію багато телеканалів та ЗМІ зі всієї України!

Ціллю організаторів є зібрати 1000 колядників. Усім, хто хоче й зможе взяти участь, потрібно попередньо зареєструватися для участі в акції за допомогою форми.

За словами організаторів, «дуже важливо дізнатися якнайшвидше, чи вдасться організуватися за такий короткий проміжок часу, адже потрібно встигнути остаточно домовитися з представниками реєстру рекордів та знайти спонсорів, які покриють усі витрати».

Запрошують дрогобичан та гостей міста долучатися та максимально поширити цю форму для участі. Організаторами виступають ГО «МІСТО», «Туристично-інформаційний центр міста Дрогобича», ГО «Український молодіжний прорив».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин