У Дрогобичі пов’язаний з депутатом міськради підприємець виграв тендер на понад 3 млн грн

10:00 25 Березня 2019

У Дрогобичі пов’язаний з депутатом міськради підприємець виграв тендер на понад 3 млн грн

Фото: bigmir.net

21 березня департамент міського господарства Дрогобицької міськради підписав угоду з підприємцем Ігорем Волошиним на прибирання вулиць міста за 3,37 млн грн.

Про це повідомляють «Наші гроші. Львів»,  посилаючись на інформацію зі сайту електронних закупівель Prozorro.

На торгах єдиним конкурентом переможця був підприємець Микола Біль. Під час аукціону учасники не знижували своїх пропозицій, однак ціна Ігоря Волошина була на 2,5 тис. грн дешевшою.

Конкурентів об’єднує дружина переможця Ігоря Волошина Романа Волошин, для якої він був довіреною особою на останніх торгах. Номери телефонів Романи Волошин та підприємця Миколи Біля, які вони використовують для Prozorro, зазначені як контактні дані на сайті ТОВ «Декоратор». Також Біль використовує для торгів електронну пошту цієї фірми. Компанія «Декоратор» належить Олегові Волошину та депутатові Дрогобицької міської ради від партії «Самопоміч» Сергію Оленичу.

Згідно з угодою, підрядник Ігор Волошин протягом 2019 року прибиратиме вулиці, сквери та площі Дрогобича, зокрема площу Ринок, сквер ім. Степана Бандери та вул. Тараса Шевченка. В обов’язки підрядника входить літнє та зимове прибирання, зрізування трави, очищення вулиць від льоду, посипання піском, очищення урн зі сміттям.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин