У Дрогобичі урочисто відзначили 25-річчя інтронізації Юліана Вороновського

16:00 18 Квітня 2019

У Дрогобичі урочисто відзначили 25-річчя інтронізації Юліана Вороновського

У середу, 17 квітня, з нагоди двадцятип’ятиліття інтронізації світлої пам’яті владики Юліана Вороновського, першого єпископа Самбірсько-Дрогобицького, у катедральному соборі Пресвятої Трійці в м. Дрогобич Митрополит Львівський Ігор Возьняк очолив Літургію Напередосвячених Дарів.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Із Митрополитом співслужили: Єпископ Самбірсько-Дрогобицький Ярослав Приріз, Єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії Григорій Комар, протопресвітери та священики єпархії.

Після завершення Літургії владика Ігор у слові до вірних звернув увагу на постать старозавітного патріарха Йосифа. «Господь провадив Йосифа трудною дорогою», – зазначив Митрополит. На життєвому шляху Йосиф зустрівся з помстою рідних братів, які із заздрощів спершу хотіли вбити його, а врешті продали чужинцям. Однак Бог не покинув Свого слуги. За його терпеливість і вірність Господь вчинив його старшим над домом Потіфара. Потім за чесноту чистоти, несправедливе ув’язнення з Господнього натхнення фараон поставив його у Єгипті першим після себе, довіряючи свою печатку, що означало велику владу.

«Так благословить Господь своїх вірних слуг, які цілковито довіряють йому, – наголосив владика Ігор. – Адже по-людськи здавалося б, що кинути людину в колодязь, продати чужим людям, потім бути кинутим у в’язницю – це кінець життя і кар’єри. Довіряймо щиро Господу, який має свої відмінні плани від людських, що завжди закінчуються успіхом», – закликав вірних владика Ігор.

Відтак Митрополит очолив панахиду за упокій душі владики Юліана Вороновського.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин