У Храмі св. Володимира і Ольги відбулась містерія «Страсті Христові» (ФОТО)

21:42 21 Квітня 2019

У Храмі св. Володимира і Ольги відбулась містерія «Страсті Христові» (ФОТО)

Сьогодні, у Вербну неділю, у Львові відбулась великопісна концерт-містерія «Страсті Христові», яку вже традиційно проводять в місті напередодні Великодня. Захід провели у Храмі святих Володимира і Ольги УГКЦ (вул. В. Симоненка, 5), й він зібрав чимало охочих спільно в музиці помолитись та пороздумувати над страстями Ісуса.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Уже традиційно ми маємо таку нагоду увійти в Страсний тиждень, насолоджуючись музикою. Музикою, що переплітається з текстами Святого Писання, які оспівують страждання Христові. Щорічно ця подія відбувається в різних локаціях нашого міста. Цим ми хочемо донести, що музика є поліконфесійною, що вона не є власністю однієї з конфесій, але передає значно глибший досвід. Слухаючи музику, слухаючи тексти, роздумуючи над Страстями Господніми, ми справді готуємо себе, щоб гідно і достойно пройти цей Страсний тиждень і побачити Христове Воскресіння. Це ще й добра нагода подумати: «Кого обрав я?» — «Я обрав іти за Христом, який через муки і страждання веде мене до Воскресіння», — зазначив капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк.

Концерт-містерія відбулась за участю Камерного оркестру Львівської філармонії під керівництвом Мирона Юсиповича.

«Львів є багатий своєю християнською традицією. Уже всьоме в нашому місті традиційно у Вербну неділю відбулась великопісна концерт-містерія „Страсті Христові“. Це дійство єднає, адже в підготуванні концерту спільно з нами беруть участь і громада парафії, і духовенство, і творчі колективи, які наповнюють храм музикою. Тому багато львів’ян та гостей міста мають нагоду уже вкотре разом духовно пережити передвеликодню містерію та підготуватися до зустрічі Христового Воскресіння», — розповів в. о. начальника управління внутрішньої політики ЛМР Петро Залуга.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин