У «Краковці» спіймали нелегалів з Бангладеш (ФОТО)

10:44 26 Квітня 2019

У «Краковці» спіймали нелегалів з Бангладеш (ФОТО)

Фото: ДПСУ

Другу, впродовж цього тижня, спробу організованого переправлення нелегальних мігрантів через державний кордон попередили правоохоронці на Львівщині.

Про це повідомляє прес-служба Мостиського прикордонного загону.

Сьогодні вночі, в ході реалізації оперативної інформації прикордонники у взаємодії зі співробітниками Служби безпеки України затримали трьох громадян Бангладеш. Спеціальні заходи щодо попередження спроби незаконної переправки нелегалів було організовано на ділянці відділу «Краковець» Мостиського прикордонного загону. Зі складу спільної міжвідомчої групи завчасно було організовано оперативний супровід можливої доставки іноземців у прикордоння та  виставлені спільні прикордонні наряди на шляху їх ймовірного руху. Після опівночі наряд доповів про затримання трьох чоловіків азіатської зовнішності без документів, як з’ясувалось згодом – громадян Народної Республіки Бангладеш. З метою встановлення осіб правопорушників та з’ясування обставин справи затриманих поміщено в пункт тимчасового тримання прикордонного загону.

Наразі продовжуються перевірочні заходи щодо осіб, можливо причетних до організації переправлення бангладешців до Польщі, а також обставин їх прибуття в Україну. Рішення у справі щодо спроби незаконного перетинання державного кордону, вчиненої групою осіб, прийматиме суд.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин