У «Краковці» виявили контрабанду кондитерських виробів

18:36 3 Квітня 2019

У «Краковці» виявили контрабанду кондитерських виробів

Фото: ДФС

У міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краковець – Корчова» в напрямку «в’їзд в Україну» прибув транспортний засіб, який здійснював переміщення у митному режимі імпорту на адресу українського підприємства товарів, зокрема «кондитерські вироби з цукру, без вмісту какао у вигляді желе».

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС України у Львівській області.

Згідно з поданими документами водієм до митного контролю вага брутто цього товару становила 13 614 кг, а заявлена вартість 29 259,99 євро, що на момент переміщення через митний кордон України згідно з курсом Національного банку України складає 892 335,42 грн. Відправником цих товарів є одна із компаній Республіки Польща.

Під час митного огляду переміщуваного вантажу був виявлений товар «Кондитерські вироби з цукру, без вмісту какао у вигляді желе» загальною вагою 1 008 кг та вартістю 57 173,76 грн., відомості про який відсутні у поданих до митного контролю документах.

На підставі відповіді польської компанії – відправника цього товару на запит Львівської митниці ДФС встановлено, що цією компанією на адресу українського підприємства відправлено товар: «Кондитерські вироби з цукру…» вагою брутто 14 723,65 кг та вартістю 31 091,97 євро, що на момент переміщення через митний кордон України згідно з курсом Національного банку України складає 948 204,91 гривень.

Таким чином, правопорушник надав водієві транспортного засобу товаросупровідні документи, які містять неправдиві відомості щодо ваги, кількості та вартості товару, тобто вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України товарів з приховуванням від митного контролю.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Товар вартістю 57 173,76 грн вилучено. Справу скерують до суду.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин