У Львівській облраді оголосили конкурс на заміщення 5 вакансій

10:24 15 Квітня 2019

У Львівській облраді оголосили конкурс на заміщення 5 вакансій

Фото: bortsi.com.ua

Львівська обласна рада оголосила конкурс на заміщення п’яти вакантних посад.

Оголошення про вакансії оприлюднено на сайті облради.

ЛОР шукає завідувача сектору з питань діяльності комунальних підприємств та установ. Вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі – не менше ніж 3 роки або стаж роботи за фахом в інших галузях управління – не менше як 4 роки; післядипломна освіта в галузі знань «Державне управління», досвід роботи щодо управління персоналом.

Також обласна рада шукає радника з моніторингу культурно-освітніх і спортивних закладів сектору з питань діяльності комунальних підприємств та установ; радника з моніторингу медичних і соціальних закладів сектору з питань діяльності комунальних підприємств та установ; радника з фінансово-економічного аналізу сектору з питань діяльності комунальних підприємств та установ; радника з децентралізації та просторового розвитку сектору з питань діяльності комунальних підприємств та установ.

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі – не менше ніж 2 роки або стаж роботи за фахом в інших галузях управління – не менше як 3 роки.

Документи приймають до 2 травня 2019 року за адресою: Львівська обласна рада, кабінет 343, вул. Винниченка,18, м. Львів. Довідки за телефонами: 2-999-828.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин