У Львівській ОДА наголошують на потребі скорочення кількості бюджетників

19:30 23 Січня 2017

У Львівській ОДА наголошують на потребі скорочення кількості бюджетників

Фото: Arica Mia

Керівник департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації Олег Демків вважає, що в бюджетних установах Львівщини працює забагато людей.

Про це Олег Демків заявив під час звіту департаменту фінансів сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

«Проблемою є те, що ми маємо значно перенасичену бюджетну мережу. Останнім часом чисельність населення області та кількість працівників бюджетної сфери стрімко пішли в різні боки: кількість населення зменшується, а працівників-бюджетників – зростає на цьому тлі. Зростання є в усіх галузях, особливо в місцевому самоврядуванні, освіті, охороні здоров’я», – пояснив керівник департаменту.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка сказав, що потрібно інформувати населення області про ситуацію з перенасиченням бюджетної мережі.

«В органах місцевого самоврядування в нас узагалі катастрофа. Наполовину зросла чисельність органів місцевого самоврядування. Проблема також в освіті й охороні здоров’я, адже в нас учнів та хворих стало менше, а медиків та вчителів – ні. Про соціальний захист годі й говорити – там зростання в понад 2 рази. Не думаю, що аж стільки нам треба працівників»,– сказав керівник адміністрації.

Він додав, що торік було дуже багато дискусій щодо скорочення працівників у галузі ветеринарної медицини, однак після скорочення «не було жодної скарги про погіршення обслуговування».

Нагадаємо, відповідно до підсумків за 9 місяців минулого року, Львівська область посідала перше місце серед областей у рейтингу фінансової самодостатності.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин