У Львівському медуніверситеті говоритимуть про феномен свободи

13:31 23 Квітня 2019

У Львівському медуніверситеті говоритимуть про феномен свободи

Фото: zdrav.ck.ua

Кафедра філософії та економіки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького запрошує всіх зацікавлених взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Феномен свободи у контексті духовних викликів XXI століття».

Про це повідомляє відділ комунікації і промоції ЛНМУ ім. Данила Галицького.

Конференція відбудеться 23-24 травня 2019 р. на базі ЛНМУ ім. Данила Галицького.

Основні напрямки роботи конференції: свобода у контексті проблеми механізмів активності мозку; ступені свободи у живих та штучних системах; тлумачення свободи у рамках квантової механіки; свобода і соціальна онтологія; права людини і свобода; політичні аспекти проблеми свободи; свобода і економіка; проблема свободи в богослов’ї; проблема релігійної свободи у її концептуальному та практичному вимірах; свобода і мистецтво та ін.

Для участі у конференції необхідно до 5 травня 2019 р. заповнити реєстраційну форму, а також до 15 травня 2019 р. надіслати матеріали вченому секретарю конференції.

За матеріалами конференції буде видано збірник. Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, російська.

Тези доповідей слід надсилати вченому секретареві конференції Ростиславу Процюку – e-mail: prorost@yahoo.com, в темі листа вказати: Тези_ПРІЗВИЩЕ АВТОРА.

Реєстрація учасників конференції відбуватиметься 23 травня 2019 року з 9:00 на другому поверсі біля актового залу теоретичного корпусу ЛНМУ імені Данила Галицького за адресою: м. Львів, вул. Шимзерів, 3А.

Телефони оргкомітету: (032) 236 84 38 (кафедра); (050) 31 70 132; (068) 20 60 930 (вчений секретар конференції – ст. викл. Ростислав Процюк).

Оргкомітет конференції: Ігор Держко, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії та економіки ЛНМУ імені Данила Галицького, співголова оргкомітету; Людмила Филипович, доктор філософських наук, професор, віце-президент Української асоціації релігієзнавців; Ростислав Процюк, викладач кафедри філософії та економіки ЛНМУ імені Данила Галицького, вчений секретар конференції.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин