У Львівському медуніверситеті провели засідання Вченої ради

10:00 26 Квітня 2019

У Львівському медуніверситеті провели засідання Вченої ради

Фото: new.meduniv.lviv.ua

25 квітня в актовій залі теоретичного корпусу Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулося засідання Вченої ради Університету. Серед присутніх були члени Вченої ради Університету – представники ректорату та професорського складу Університету, а також головний лікар обласної клінічної лікарні Михайло Гичка.

Про це повідомляє відділ комунікації і промоції ЛНМУ ім. Данила Галицького.

Розпочав засідання голова Вченої ради, ректор ЛНМУ імені Данила Галицького, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський.

Ректор вручив грамоту завідувачу кафедри дитячих інфекційних хвороб, кандидату медичних наук, доценту Галині Литвин за багаторічну, сумлінну і плідну працю у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького та з нагоди ювілею – 50-річчя від дня народження.

Відповідно до порядку денного з інформацією про роботу деканату медичного факультету № 2 щодо створення оптимальних умов для підготовки кваліфікованих фахівців та організації навчально-виховної і наукової роботи та звітом про виконання ухвали Вченої ради від 21 квітня 2018 р. виступив декан факультету, професор Олександр Надрага. Співдоповідач – голова комісії, доцент Євген Варивода. З цього питання Вчена рада прийняла ухвалу.

Про роботу Стоматологічного медичного центру ЛНМУ щодо забезпечення умов для підготовки кваліфікованих спеціалістів доповів його директор, доцент Володимир Шибінський.

Зі звітом про роботу спеціалізованої вченої ради Д 35.600.01. виступив заступник голови спеціалізованої вченої ради, професор Олексій Лукавецький.

Під час засідання Вченої ради відбулося планування теми докторської дисертації к. мед. н., асистента кафедри педіатрії № 2Оксани Мацюри на тему «IgE-залежна алергія до білка коров’ячого молока у дітей: особливості розвитку, перебігу, профілактики і лікування».

Відповідно до порядку денного члени Вченої ради розглянули питання присвоєння вчених звань та обрання на посади науково-педагогічних працівників Університету.

За результатами голосування обрані:

  • Тарас Гутор – на посаду завідувача кафедри соціальної медицини, економіки та організації охорони здоров’я
  • Андрій Зіменковський – на посаду завідувача кафедри клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації
  • Марія Кисельова  – на посаду завідувача кафедри педіатрії і неонатології ФПДО
  • Уляна Лотоцька-Дудик – на посаду завідувача кафедри гігієни та профілактичної токсикології
  • Дмитро Андрющенко – на посаду професора хірургії та ендоскопії ФПДО.

Вчена рада рекомендувала до друку підручники та навчально-методичні посібники, а також розглянула низку інформаційних матеріалів, зокрема інформацію про те, що на 88-науково-практичній конференції студентів та молодих вчених із міжнародною участю (Івано-Франківськ, 28-30 березня 2019 р.) студентка ЛНМУ імені Данила Галицького Яна Ковтун отримала диплом ІІІ ступеня, а студенти Університету М. Петришин, Д. Лесик та С. Серкіз – дипломи ІІ ступеня.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин