У львівських трамваях планують впровадити оплату проїзду через смартфон

17:43 20 Січня 2017

У львівських трамваях планують впровадити оплату проїзду через смартфон

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про запровадження системи безготівкового розрахунку в електротранспорті Львова.

Таке рішення члени виконкому ухвалили під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Рішення передбачає надання дозволу Львівському комунальному підприємству «Львівелектротранс» у порядку експерименту на період з 20 січня по 31 грудня 2017 року здійснювати безготівкові розрахунки за надання послуг з перевезення пасажирів з використанням програмно-технічного комплексу самообслуговування «Приват24» ПАТ КБ «ПриватБанк».

Начальник управління транспорту Львівської міської ради Віктор Щир розповів, що наразі «електронний квиток» діє лише на 8-му маршруті трамвая, однак після закінчення експерименту його планують поширити на інші маршрути, долучивши інші банківські структури, крім «ПриватБанку».

Нагадаємо, пасажири львівського трамвая №8 зможуть їздити без паперових квитків й оплачувати проїзд за допомогою смартфона. Для цього потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток «Privat24» і сканувати QR-код, що зображено на спеціальних стикерах у трамваї або на зупинці транспорту. Під час поїздки куплений квиток потрібно буде «закомпостувати» просто в смартфоні та показати кондукторові чи контролеру.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин