У Львові 9 квітня буде день без поліетилену в супермаркетах

12:31 5 Квітня 2019

У Львові 9 квітня буде день без поліетилену в супермаркетах

Фото: mariannaboyko

9 квітня у Львові відбудеться просвітницька акція «День без поліетилену в супермаркетах».

Таке рішення підтримали члени виконавчого комітету Львівської міськради під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко зазначив, що своїм рішенням виконком закликає супермаркети 9 квітня пакувати свою продукцію у багаторазові контейнери та ємності для зберігання харчових продуктів покупців. За словами чиновника, супермаркети погодились взяти участь у акції і закликають мешканців цього дня приходити за покупками із багаторазовою тарою.

Нагадаємо, міська рада пропонує змінити стандарти обслуговування покупців. Зокрема, департамент гуманітарної політики буде організовувати інформаційно-просвітницьку роботу у школах та дошкільних закладах щодо негативного впливу поліетилену. Департамент економічного розвитку розглядатиме можливість стимулювання суб’єктів господарювання. За такими критеріями, як створення пунктів прийому поліетиленових пакетів та за обмеженням комерційного використання одноразових поліетиленових пакетів.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин