У Львові діють лише дві сміттєсортувальні лінії

16:19 25 Січня 2017

У Львові діють лише дві сміттєсортувальні лінії

Фото: DEREVO.info

Потужності цих двох сміттєсортувальніих ліній, що змонтовані в Рясному та на вул. Конюшинній, вистачає лише на один мікрорайон, – про це в коментарі кореспонденту Leopolis.news розповів Михайло Куценко, керівник української філії німецької компанії «Hammel».

Саме ця компанія надала дві свої лінії для сортування сміття і не має жодного відношення до іншої стадії поводження з ТПВ – пресування сміття. Як відомо, саме пресувальні станції мають бути розміщенні в 5 районах міста.

Як розповів Михайло Куценко, потужностей сортувальної лінії вистачає лише для ТПВ, що продукується мікрорайоном, дозволяючи зменшити об’єм та повернути вторинну сировину в господарський обіг.

«Так, для прикладу, на сортувальну лінію нашого виробництва, що п’ятий рік працює в Золочеві, в день поступає 5 сміттєвозів, з яких лише одна йде на захоронення. Все решта – це вторинна сировина, яка йде на переробку».

Від додав, що в Рясному ТПВ розміщуються в закритому приміщені – цеху, в той час, як в Золочеві це виглядає наступним чином:

Таким чином ТПВ, що поступатимуть, не можуть знаходитися там довше часу необхідного для їх сортування.

За його словами, власник «Грінери» – підприємство, що займається вивозом та пресуванням сміття, вчора зробив заяву: «Якщо сміття, яке поступить, пробуде на сортувальній лінії довше ніж 24 години, я згорну діяльність і заберу лінію».

Також, на запитання, що роблять з уже відсортованими та спресованими ТПВ, від зазначив, що вторсировину можуть продати, а спресоване сміття може лише складуватись чи бути захороненим.

Нагадаємо, сьогодні мешканці Рясного провели прес-конференцію, де анонсували перекриття доріг та висунули вимоги до Садового.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин