У Львові хочуть запровадити одноразову виплату для військових-контрактників

17:20 4 Квітня 2019

У Львові хочуть запровадити одноразову виплату для військових-контрактників

Фракції БПП «Солідарність» у Львівській міськраді пропонують запровадити програму про одноразову виплату для військових-контрактників.

З такою пропозицією виступив на сьогоднішньому пленарному засіданні Львівської міської ради депутат фракції БПП «Солідарність» Петро Адамик.

Згідно з документом, надання одноразової виплати у розмірі 25 000 грн особам, котрі проживають на території м. Львова та укладають контракт для проходження військової служби мінімум на 3 роки у Збройних Силах України, — стане додатковим стимулом для проходження служби та значно збільшить кількість охочих служити за контрактом.

«Усі ми з Вами щодня бачимо плакати: «Ви голосуйте, ми прикриємо!». І дійсно, ми голосували у той час, коли військові боронили нашу безпеку. Кожен рік близько 300, 400 добровольців зі Львова ідуть служити у Збройні Сили України за контрактом.

Тому ми з колегою Маркіяном Лопачаком підготували для мешканців нашого міста ухвалу про програму, у якій йдеться про одноразову фінансову допомогу у вигляді 25 000 грн кожному військовому, який підписав контракт мінімум на три роки служби», – голова фракції БПП «Солідарність» Петро Адамик.

Схожу програму допомоги військовим-контрактникам практикують у Тернополі ще з 2016 року. Більше сотні тернополян, які зголосилися захищати Батьківщину у 2018 році, отримали премії від міста.

Депутат Петро Адамик переконаний, що таким чином ми повинні підтримати військових:
«Львів – це місто, яке поважає свої Збройні Сили, людей, які добровільно йдуть захищати безпеку та добробут. Така допомога стане стимулом для військових, які відчувають обов’язок перед країною заради майбутнього наших дітей».

Ухвала про фінансову допомогу військовим-контрактникам зараз перебуває на візуванні.
Нагадаємо, Петром Адамиком спільно з депутатом від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Маркіяном Лопачаком уже розроблено проект ухвали «Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.06.2014 №3432 «Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова».

Leopolis.news

* Публікація у рамках Програми висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин