У Львові підприємцям розкажуть про особливості участі в міжнародних тендерах

12:37 9 Березня 2017

У Львові підприємцям розкажуть про особливості участі в міжнародних тендерах

Фото: unian.ua

У вівторок, 14 березня, у приміщенні Львівської ОДА (м. Львів, вул. Винниченка, 18, кім. №412) відбудеться регіональний семінар «Участь у міжнародних тендерах. Від ідеї до перемоги».

Про це повідомили в прес-службі Львівської ОДА з посиланям на департамент економічної політики облдержадміністрації.

За словами директора департаменту Романа Филипіва, під час семінару в учасників сформують загальне розуміння положень Угоди СОТ про державні закупівлі (далі – GPA), а також обговорять нові можливості, які відкриваються для українського бізнесу в рамках приєднання до GPA.

Крім того, експерти проектного офісу USAID Trade Policy Program розкажуть зацікавленим українським компаніям про конкретні кроки для участі у міжнародних тендерах.

«Захід спрямований на пояснення конкретних комерційних вигод, які існують в низці країн, де українські компанії мають найбільший шанс на перемогу», – пояснив Роман Филипів.

Слід зазначити, що організаторами навчання є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України,  USAID Trade Policy Program за підтримки департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Щоб взяти участь у семінарі, який триватиме з 09:30 до 15:00, необхідно звернутися за тел.: 032 261-22-00.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин