У Львові планують збудувати готель Hilton

17:47 5 Квітня 2019

У Львові планують збудувати готель Hilton

Фото: itechkorea.com

На території львівського Парку культури імені Богдана Хмельницького планують збудувати готель всесвітньо відомої мережі Hilton.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий під час засідання виконавчого комітету, передає кореспондент Leopolis.news.

Андрій Садовий зазначив, що торік сесія міської ради затвердила ухвалу, яка дозволяє будівництво готелю на місці колишнього музею історії військ Прикарпатського військового округу, що до 1995 року був у Парку культури.

За словами мера Львова, половина будівлі – це має бути класичний готель, інша половина – апарт-готель.

«Це має бути споруда високого архітектурного рівня, витвір мистецтва. Були дебати щодо поверховості, ми пішли на певні ризики, дозволили розпочати цей процес», – розповів Андрій Садовий.

Він додав, що забудовник погодився виділити кошти на реконструкцію Парку культури.

«Забудовник дав згоду профінансувати роботи з приведення парку до пуття. Мова йшла про якісь мільйони гривень, бо йому вигідно профінансувати реконструкцію парку, щоб з готелю був перфектний вид», – пояснив мер Львова.

Мер також наголосив, що потрібно напрацювати концепцію розвитку парку. Він запропонував спорудити концерт-хол, адже організатор джазового фестивалю щороку вимушений витрачати власні кошти на встановлення тимчасової споруди.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин