У Львові попрощалися з поліцейським, який передчасно помер під час служби на Сході

13:15 1 Березня 2019

У Львові попрощалися з поліцейським, який передчасно помер під час служби на Сході

Сьогодні, 1 березня, у Львові провели в останню путь старшого сержанта поліції Ігоря Гуменчука, який передчасно помер у Маріуполі, де охороняв громадський порядок.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

Чин похорону відбувся в Гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла на вул. Театральній. Далі похоронна процесія вирушила на Личаківське кладовище, де на полі 76 відбувся Чин погребення.

Старший сержант поліції Гуменчук Ігор Богданович, 1974 року народження, в період з 17 червня 2014 року до 6 листопада 2015 року служив в органах внутрішніх справ на посаді міліціонера батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів» ГУМВС України у Львівській області.

В період з 7 листопада 2015 року по 26 лютого 2019 року проходив службу в Національній поліції на посаді поліцейського взводу № 1 роти № 1 батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів» ГУНП у Львівській області. За період проходження служби 16 раз перебував у ротаційних групах в зоні проведення АТО та ООС в Донецькій та Луганській областях. В Ігоря Гуменчука залишилися донька, двоє синів та дружина.

Фото: ЛМР

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин