У Львові представлять унікальний театральний проект

10:57 17 Січня 2017

У Львові представлять унікальний театральний проект

Фото: прес-служба ЛМР

23-25 січня о 19:00 на сцені Львівського драматичного театру імені Лесі Українки відбуватиметься прем`єра проекту Сашка Брами «Осінь на Плутоні».

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Автори вистави впродовж року тісно взаємодіяли з мешканцями геріатричного пансіонату і цей досвід трансформували в художнє висловлення, наскрізною ниткою якого є сум вічної душі за досконалим світом. Виставу створено на перетині документального та лялькового театру, танцювально-перформативних практик та просторового аудіо-дизайну», – розповідає режисер.

За його словами, в рамках проекту автори відкрили першу в Україні арт-терапевтичну кімнату для групових занять з людьми старшого віку та особами з інвалідністю, що мешкають у Львівському геріатричному пансіонаті.

«Старість обмежує можливості людини задовольняти свої соціальні та духовні потреби, спричиняючи важкі патології. Завдяки письменництву, різним видам малювання, співу, ліпленню, медитації, тощо, мешканці пансіонату мають можливість виразити обтяжуючі почуття і за допомогою досвідченого арт-терапевта трансформувати їх у позитивні емоції.

Ініціатива потребує підтримки небайдужих», – додає керівник проекту Олена Барбул.

Довідково

Сашко Брама – незалежний театральний діяч. Займається авторським пошуковим театром на документальній основі. Учасник фестивалів RadikalJung (м. Мюнхен, Німеччина), ГОГОЛЬFESТ (м. Київ), Divadelna Nitra (м. Нітра, Словаччина), GLOBALIZECOLOGNE (м. Кельн, Німеччина), DieinBeauty (Берлін, Німеччина). Реалізовані театральні проекти: «ДИПЛОМ» (2014), «R+J» (2015), «Осінь на Плутоні» (2017).

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин