У Львові презентували проект OpenMarket.Вугілля

16:55 18 Квітня 2019

У Львові презентували проект OpenMarket.Вугілля

Фото: Віктор Вишньов

У Львові відбулася презентація вугільних електронних аукціонів OpenMarket.

Про роботу електронних торгів розповів генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов під час прес-конференції сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Віктор Вишньов зазначив, що проект OpenMarket.Вугілля – це онлайн-аукціон з продажу вугілля, який відкриває доступ на ринок вугілля всім охочим.

«Ми надаємо можливість шахтам виставляти будь-які об’єми вугілля. Це можуть бути і великі об’єми, і невелика кількість, цікава малим та середнім підприємствам. По-друге, ми даємо шахтам доступ до клієнтів. Тобто на лоти можуть заходити великі підприємства, окремі господарства, установи соціального захисту, медичні установи тощо. Таким чином на цьому ринку можливо прибрати посередників, які заробляють на цьому. Завдяки прибиранню оцих посередників з ринку ми зможемо напряму контактувати виробника та клієнта, а останні в свою чергу зможуть запропонувати дешевшу послугу кінцевому споживачеві», – наголосив Віктор Вишньов.

Він додав, що така система продажів дає більшу можливість для контролю з боку громадськості.

За словами Віктора Вишньова, за час існування «СЕТАМу» було проведено майже 350 тисяч торгів, а успішних вугільних наразі відбулося близько 20. Продавали переважно арештовані в Донецькій області запаси вугілля, обсягами від 100 до 300 тонн. Загальна сума продажу вугілля є 3,7 млн грн.

«Плюсом є також те, що для замовника наші послуги є безкоштовними. Тобто ви виставляєте той обсяг продукції, який хочете, безкоштовно. Ми отримаємо винагороду лише в разі успішного продажу і лише від покупця. Це дуже зручний інструмент, адже він є безкоштовною платформою пошуку клієнтів для державних та приватних підприємств», – зазначив Віктор Вишньов.

Адреса аукціону: https://setam.net.ua/coal

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин