У Львові презентують документальний фільм про заповідник Асканія-Нова

16:17 17 Квітня 2019

У Львові презентують документальний фільм про заповідник Асканія-Нова

Фото: принтскрин відео

Завтра, 18 квітня, о 19:00 у кінотеатрі «Кінопалац» у Львові відбудеться показ документального фільму «Заповідник Асканія» за участю режисера Андрія Литвиненка.

Про це повідомляють організатори події.

«В Асканії-Нові уживаються різноманітні види тварин та люди з геть несхожими характерами. Директор заповідника Віктор Семенович спілкується з буйволами, зебрами та пеліканами, наче з людьми. Для колишнього співробітника пана Миколи це місце стало прихистком від цинічності зовнішнього світу. Молодий вчений Паша днями рахує птахів і товаришує з місцевими реперами, аж доки не стикається з непростим життєвим вибором. Вже ціле століття Асканія-Нова захищає природу від змін, спричинених людиною. Та чи прийме вона зміни, необхідні для власного виживання?» – йдеться в описі стрічки.

Фільм Андрія Литвиненка отримав Головний приз студентського журі на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA. Зазначено, що прокат документальної стрічки збігається зі 100-літньою річницею «Асканії-Нови» – найбільшого у Європі степового заповідника, що розташувався у Херсонській області. Частину касових зборів буде передано на підтримку наукової установи та вирішення її інфраструктурних проблем.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин