У Львові провели флешмоб до Дня людини з синдромом Дауна

18:06 21 Березня 2019

У Львові провели флешмоб до Дня людини з синдромом Дауна

Сьогодні, 21 березня, перед входом у Ратушу відкрили фотовиставку про «сонячних» людей #КолиСонцеУсередині.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Соціальний фотопроект покликаний передати емоції та красу десяти непересічних особистостей, віком від 3-х до 30-ти років, різних за характером, уявленнями, проте відкритих до експериментів. Ініціатором та автором світлин стала Марта Сирко.

До флешмобу місто підготувало не лише фотопроект та соціальну рекламу на білбордах, а й тематичні сувеніри (різнокольорові шкарпетки) – розпаровані за кольором шкарпетки із промоційним логотипом міста та його патернами. Більшу частину тиражу з 22 березня до 2 квітня планують передати громадським організаціям, які працюють з інклюзивною темою. Решту протягом року отримуватимуть ті люди, які досягли певних результатів у проектах, які стосуються теми інклюзії.

Довідково

21 березня – Міжнародний день людини із синдромом Дауна. Цю дату вибрано не випадково – це двадцять перший день третього місяця, пов’язаний з 3 копіями 21-ї хромосоми. Вперше цей день почали щорічно відзначати з 2006 року, його заснували на VI міжнародному симпозіумі щодо синдрому Дауна, проведеному за ініціативою правлінь Європейської та Всесвітньої асоціацій Даун-синдром.

Фото: ЛМР

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин