У Львові стартувала освітня виставка українських і закордонних вишів

17:19 21 Березня 2019

У Львові стартувала освітня виставка українських і закордонних вишів

Сьогодні, 21 березня, у Львівському палаці мистецтв розпочалася VIІІ Міжнародна весняна виставка «Вища освіта — 2019» – унікальна спеціалізована виставка українських та закордонних вищих навчальних закладів на теренах Західної України.

Про це повідомляють організатори події.

Під час урочистого відкриття з привітальним словом звернулася керівник Міжнародного освітнього центру Галина Бохонко. У вітальному слові вона зазначила, що цьогоріч особливо активно представлені виші з-за кордону. Зокрема, проект «Study in Poland» ознайомить з 20 польськими університетами, проект «Teraz Wroclaw» представлятиме 777 університетів і що цікаво, що під час зустрічі з представниками вроцлавських університетів можна буде отримати інформацію щодо стипендій на навчання в цих вузах». За її словами, долучилися  університети з Угорщини, Чехії та Литви, що дозволяє вступникам отримати більш ширшу освітню пропозицію. Широко представлено й українські виші.

Головний спеціаліст сектору розвитку освіти управління освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР Уляна Ковалко побажала всім вдало інвестувати в освіту. Також з привітальним словом звернулася начальник відділу активної підтримки Львівського міського центру зайнятості Ольга Проць, яка закликала учасників навчатися за кордоном, але повертатись працювати у рідну країну.

Опісля виступив віце-президент Львівської торгово-промислової палати Володимир Коруд, який наголосив, що цей захід є чудовою платформою між українськими та європейськими партнерами. У своєму вітальному слові він зазначив важливість підтримки подібних заходів. Від учасників до нас завітала аташе із зовнішньоекономічних питань Генерального консульства Угорщини в м. Ужгород Беата Мюль. Вона відзначила три ознаки, чому варто обрати навчання в Угорщині і побажала всім учасникам правильно інвестувати в освіту.

Після привітального слова відбулося вручення особливих дипломів та подяк учасникам виставки, а також виступ зразкового ансамблю народного танцю «Веселкові коралі».

Цьогоріч участь у заході беруть близько 65-ти вишів різнопрофільних спеціальностей з України та з-за кордону. Виставка призначена для старшокласників, батьків, абітурієнтів, студентів та всіх, хто хоче вчитись та розвиватись, і триватиме до п’ятниці, 22 березня.

Фото: організатори виставки

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин